EZPE80206MTA
MFR.Part #
EZPE80206MTA
JLCPCB Part #
C410227
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 20uF 800V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS