EZP-E50506MTA
MFR.Part #
EZP-E50506MTA
JLCPCB Part #
C3792860
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 500V 50uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS