EZP-E50456MTA
MFR.Part #
EZP-E50456MTA
JLCPCB Part #
C3801703
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 45uF 500V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS