EZP-E1B256MTA
MFR.Part #
EZP-E1B256MTA
JLCPCB Part #
C3787424
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1kV 25uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS