EZP-E1B206MTA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZP-E1B206MTA
JLCPCB Part #
C3804468
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1kV 20uF ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS