EZJZ0V420WA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZJZ0V420WA
JLCPCB Part #
C336559
Package
0402
Description
10A 30V 40pF@1MHz 42V 0402 Varistors ROHS