EZJP1V120KA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZJP1V120KA
JLCPCB Part #
C336565
Package
0603
Description
12V 20A 250pF@1MHz 6.7V 0603 Varistors ROHS