EZJ-P0V101BM
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EZJ-P0V101BM
JLCPCB Part #
C3261352
Package
0402
Description
100V 10pF@1MHz 30V 0402 Varistors ROHS