EXB-V8V752JV
MFR.Part #
EXB-V8V752JV
JLCPCB Part #
C1732848
Description
4 63mW 7.5kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS