EXB-V8V682JV
MFR.Part #
EXB-V8V682JV
JLCPCB Part #
C1731565
Description
4 6.8kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS