EXB-V8V622JV
MFR.Part #
EXB-V8V622JV
JLCPCB Part #
C1732851
Description
4 6.2kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS