EXB-V8V471JV
MFR.Part #
EXB-V8V471JV
JLCPCB Part #
C6554316
Package
1206
Description
4 470Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS