EXB-V8V392JV
MFR.Part #
EXB-V8V392JV
JLCPCB Part #
C1731548
Description
3.9kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS