EXB-V8V112JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-V8V112JV
JLCPCB Part #
C1732868
Package
0603x4
Description
1.1kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS