EXB-V4V822JV
MFR.Part #
EXB-V4V822JV
JLCPCB Part #
C7189808
Package
0606
Description
2 4 62.5mW 8.2kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS