EXB-V4V432JV
MFR.Part #
EXB-V4V432JV
JLCPCB Part #
C1733640
Description
2 4 4.3kΩ 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS