EXB-V4V392JV
MFR.Part #
EXB-V4V392JV
JLCPCB Part #
C7189799
Package
0606
Description
2 3.9kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS