EXB-V4V222JV
MFR.Part #
EXB-V4V222JV
JLCPCB Part #
C1731733
Package
0603x2
Description
2 2.2kΩ 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS