EXB-V4V221JV
MFR.Part #
EXB-V4V221JV
JLCPCB Part #
C1732936
Package
0603x2
Description
2 220Ω 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS