EXB-V4V132JV
MFR.Part #
EXB-V4V132JV
JLCPCB Part #
C1733212
Description
1.3kΩ 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS