EXB-V4V121JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-V4V121JV
JLCPCB Part #
C1732187
Package
0603x2
Description
120Ω 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS