EXB-U385R1JV
MFR.Part #
EXB-U385R1JV
JLCPCB Part #
C6555274
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 4 5.1Ω 63mW 8 ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS