EXB-U38563JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-U38563JV
JLCPCB Part #
C7189793
Package
1206
Description
4 56kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS