EXB-U382R7JV
MFR.Part #
EXB-U382R7JV
JLCPCB Part #
C5737570
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2.7Ω 4 63mW 8 ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS