EXB-U38114JV
MFR.Part #
EXB-U38114JV
JLCPCB Part #
C6555262
Package
1206
Description
110kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS