EXB-U34914JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-U34914JV
JLCPCB Part #
C20028328
Package
0606
Description
2 4 63mW 910kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS