EXB-U343R9JV
MFR.Part #
EXB-U343R9JV
JLCPCB Part #
C20028275
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2 3.9Ω 4 63mW ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS