EXB-U34104JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-U34104JV
JLCPCB Part #
C20027933
Package
0606
Description
100kΩ 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS