EXB-U2H273JV
MFR.Part #
EXB-U2H273JV
JLCPCB Part #
C6555240
Package
1506
Description
16 27kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1506 Resistor Networks, Arrays ROHS