EXB-U28391JX
MFR.Part #
EXB-U28391JX
JLCPCB Part #
C20027870
Package
0804
Description
390Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS