EXB-U28363JX
MFR.Part #
EXB-U28363JX
JLCPCB Part #
C20027868
Package
0804
Description
36kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS