EXB-U28101JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-U28101JX
JLCPCB Part #
C20027792
Package
0804
Description
100Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS