EXB-U243R9JX
MFR.Part #
EXB-U243R9JX
JLCPCB Part #
C20027727
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2 3.9Ω 4 63mW ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS