EXB-U24333JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-U24333JX
JLCPCB Part #
C20027709
Package
0404
Description
2 33kΩ 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS