EXB-U241R2JX
MFR.Part #
EXB-U241R2JX
JLCPCB Part #
C20027155
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 1.2Ω 2 4 63mW ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS