EXB-U24105JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-U24105JX
JLCPCB Part #
C20027116
Package
0404
Description
1MΩ 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS