EXB-U18333JX
MFR.Part #
EXB-U18333JX
JLCPCB Part #
C20027053
Package
0502
Description
31mW 33kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS