EXB-U14623JX
MFR.Part #
EXB-U14623JX
JLCPCB Part #
C20026975
Package
0302
Description
2 31mW 4 62kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS