EXB-U14563JX
MFR.Part #
EXB-U14563JX
JLCPCB Part #
C20026970
Package
0302
Description
2 31mW 4 56kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS