EXB-U14361JX
MFR.Part #
EXB-U14361JX
JLCPCB Part #
C20026943
Package
0302
Description
2 31mW 360Ω 4 ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS