EXB-U14102JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-U14102JX
JLCPCB Part #
C20026622
Package
0302
Description
1kΩ 2 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS