EXB-S8V823J
MFR.Part #
EXB-S8V823J
JLCPCB Part #
C5737541
Package
2009
Description
100mW 4 8 82kΩ ±200ppm/℃ ±5% 2009 Resistor Networks, Arrays ROHS