EXB-S8V750J
MFR.Part #
EXB-S8V750J
JLCPCB Part #
C1358789
Package
SMD-8P,2.2x5.1mm
Description
100mW 4 75Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,2.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS