EXB-S8V562J
MFR.Part #
EXB-S8V562J
JLCPCB Part #
C6245011
Package
2009
Description
100mW 4 5.6kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 2009 Resistor Networks, Arrays ROHS