EXB-S8V222J
MFR.Part #
EXB-S8V222J
JLCPCB Part #
C6555203
Package
2009
Description
100mW 2.2kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 2009 Resistor Networks, Arrays ROHS