EXB-S8V153J
MFR.Part #
EXB-S8V153J
JLCPCB Part #
C1358781
Package
SMD-8P,2.2x5.1mm
Description
100mW 15kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-8P,2.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS