EXB-N8V562JX
MFR.Part #
EXB-N8V562JX
JLCPCB Part #
C1731139
Description
31mW 4 5.6kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS