EXB-N8V434JX
MFR.Part #
EXB-N8V434JX
JLCPCB Part #
C1731418
Package
0402x4
Description
31mW 4 430kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS