EXB-N8V2R4JX
MFR.Part #
EXB-N8V2R4JX
JLCPCB Part #
C1731450
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2.4Ω 31mW 4 8 ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS