EXB-N8V272JX
MFR.Part #
EXB-N8V272JX
JLCPCB Part #
C1731994
Package
0402x4
Description
2.7kΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS